Do spania

umeblowanie pokojuZwiedzam poszczególne pomieszczenia w sklepie meblowym. W jednym z nich widzę coś, co dla mnie jest nowością: łóżko w kolorze białym, które zostało nazwane „wielofunkcyjnym”. Składa się z kontenerka, półek oraz wysuwanego biurka. Do łóżka oczywiście dołączony jest materac. Takiego zestawu meblowego jeszcze nie spotkałam. To idealny komplet do małego pokoju. Można go także ustawić w rogu. Cena to około 800 zł. Idę dalej, bo tu same ciekawe meble i narożniki, wszystkie z obniżoną ceną.

Widzę sofę w kolorze brązowym, ale może być również w kolorze niebieskim. Tutaj połączenie tkaniny bawełnianej z mikrofazą. Powierzchnia spania to 188 na 80 cm. Obicie tkaniny jest w pasy – na każdej sofie układ tych pasów jest niepowtarzalny. Oczywiście jest pojemnik na pościel. Podobają mi się takie meble. Kolejna nowość w następnym pomieszczeniu to „mikro-sofa”, czyli fotel rozkładany, może być w kolorze brązowym lub lawendowym. Inne kolory obicia dostępne na zamówienie. Tutaj powierzchnia spania to 185 na 80 cm, jest też pojemnik na pościel.

Co ciekawe – obok jest większa sofa, dostępna w kolorach niebieskim, brązowym lub zielonym. Inne mogą być na zamówienie. Tutaj powierzchnia spania to 105 na 195 cm, czyli wygodna, dwuosobowa sofa z pojemnikiem na pościel. Te meble są tu chyba od niedawna i z pewnością szybko znajdą nabywców, bo ich wygląd i ceny są naprawdę zachęcające.

Ten wpis został opublikowany w kategorii narożniki i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.